Ogloszenia duszpasterskie 23 marca 2014

1. Dzisiaj 23. III  o godz. 10.00- spotkanie z klasami II szkoły podstawowej, Z dzieci i rodzicami..
      1. godzinie 12.00 Gorzkie Żale i  spotkanie z klasami I gimnazjalnymi i rodzicami. Przynosimy indeksy.
      1. Dzisiaj o godz. 16.00–  dalsza nauka Kursu  przedmałżeńskiego.
      1. We Wtorek 25 marca przypada  uroczystość Zwiastowania Pańskiego, obchodzona jako Dzień Świętości Życia. Zachęcamy do podjęcia Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego-dla jego uratowania przed aborcją- czyli zabiciem:  Polega to na : odmówieniu codziennej specjalnej modlitwy trwającej przez 9 miesięcy i odmówieniu codziennie jednego dziesiątka różańca, oraz dobrowolne postanowienia. Tę modlitwę można  rozpocząć już od wtorku.  W zakrystii są  deklaracje do odebrania. Zachęcamy gorąco do tej formy modlitwy.

1. ZAPRASZAMY na uroczystości związane z perzygotowaniem parafii do kanonizacji Jana Pawła II i Jana XXII. na 27 marca w czwartek- Uroczysta Msza święta, nabożeństwo i procesja do pomnika JP II- i zapaplenie światełka przez delegacje CZAJKOWA Płn. Płd. Smerdyny , Łukawicy i Wiązownicy Małej. Zapraszamy dorosłych , młodzież i dzieci .

1. Piątek -nabożeństwa Drogi Krzyżowej – uczestnictwo klas gimnazjalnych jest w ramach przygotowania do Bierzmowania- Przynosimy indeksy do podpisu. Przychodzą tez  klasy szkoły podstawowej.
      1. Dziękujemy za posprzątanie kościoła .  prosimy następne rodziny z kolejki.

Serdeczne Bóg zapłać.

1. Do nabycia baranki wielkanocne rozprowadzane przez Caritas diecezji.
  1. Zapowiedzi:
  1. Do nabycia prasa katolicka z książką Pasja według objawień bł. Katarzyny Emmerich- cena 6 zł
  1. Za tydzień  z 29 na 30 III nastąpi zmiana czasu z zimowego na letni- przesunięcie wskazówek zegarów w nocy  o jedną  godz. do przodu.
  1. Rekolekcje w naszej parafii będą, połączone ze szkolnymi będą od 10 do 13 kwietnia. 12 kwietnia sobota – dzień spowiedzi.  13 kwietnia w niedzielę na godz. 16.00 zapraszamy rodziny małżeństwa , będące na starcie i  do 10 lat i  obchodzące jubileusze 10, 20 25,30, 40, 50, 60lecie małżeństwa- na uroczystą mszę św. z relikwiami błogosławionego  J.P.II.